• MDK 1

• Zajęcia stałe

Które wybierasz?

• Co u nas nowego?

• Wyniki 26. Międzynarodowego Konkursu „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka
      • 32. Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży

• 19.03.2024
        • Informujemy, że 32. Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży odbędzie się w terminie:

dni teatralne 23-24.04.2024 (wtorek-środa)

dzień taneczny 25.04.2024 (czwartek)

dzień muzyczny 26.04.2024 (piątek)

Przesłuchania wszystkich dni festiwalowych odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków W TYMCZASOWEJ SIEDZIBIE PLACÓWKI przy ul. Jana Pawła II 38 (z powodu termomodernizacji scena teatralna nie jest dostępna).

• 32. Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży: Szczegóły
      • UWAGA! Zmiany!

• 19.03.2024
        • W związku z termomodernizacją budynku Teatru Małego przy ul. Hlonda 1, a także naszej siedziby, musieliśmy się CAŁKOWICIE WYPROWADZIĆ. Nowe, tymczasowe miejsce, w którym nas znajdziecie to budynek przy ul. Jana Pawła II 38 (była siedziba ORANGE, a wcześniej TP S.A.).

Zapraszamy!

• UWAGA! Zmiany!: Szczegóły

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę
    • Media społecznościowe