• MDK 1

• Tychy dla powodzian

• 18.09.2024
        • Szanowni Państwo!

W ostatnich dniach sytuacja powodziowa na terenie naszego kraju pozbawiła domów wielu ludzi, którzy w jednej chwili stracili wszystko co materialne, ale również poczucie bezpieczeństwa. Co gorsza to jeszcze nie koniec.

Solidaryzując się z poszkodowanymi Miasto Tychy wraz z Fundacją Wolne miejsce rusza z pomocą! TYCHY DLA POWODZIAN, o czym już informował PM Tychy Pan Maciej Gramatyka.

• Tychy dla powodzian: Szczegóły
      • 19. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy dumni z Polski”

• 17.09.2024
        • Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-21 lat do udziału w 19. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy dumni z Polski”. Konkurs, który od lat cieszy się ogromną popularnością, ma na celu utrwalanie w pamięci młodych twórców chlubnych dziejów historii i kultury naszego kraju.

Tematyka tegorocznej edycji jest niezwykle szeroka i inspirująca. Uczestnicy mogą nawiązać do ważnych rocznic przypadających w tym roku, upamiętnić Powstania Śląskie, inspirować się twórczością artystów rodu Kossaków, a także przedstawić osiągnięcia wybitnych Polaków w różnych dziedzinach. Młodsze dzieci mogą z kolei przenieść na papier baśnie i legendy polskie.

• 19. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy dumni z Polski”: Szczegóły
      • Nasz MDK laureatem Plebiscytu „Słoneczniki 2024”!
    • Zajęcia stałe

Które wybierasz?

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę
    • Media społecznościowe